Helsebussen Østfold-Oslo

Rutetabellar for Helsebussen, og oversikt over fasilitetane om bord.

Sjå også rutetidene for Helseekspressen, som stoppar ved nokre av dei same stoppestadane på ruta Østfold-Oslo.

Østfold - Oslo

Kvardagar

Avgang Fredrikstad, Damstredet, spor 13 07.30
Rolvsøy, Østfoldhallene 07.40
Sarpsborg, Quality hotel ​08.00
​Sykehuset Østfold, Kalnes, holdeplass 1 ​08.10
Råde, Kiwi ​08.20
​Sykehuset Østfold, Moss ​08.30
​Vestby Storsenter ​08.50
Framkomst, Ullevål sykehus 09.35
Framkomst, Rikshospitalet ​09.50
​Framkomst, Radiumhospitalet 10.00

Oslo - Østfold

Kvardagar

Avgang, Radiumhospitalet 11.30
Avgang, Rikshospitalet 11.40
Avgang, Ullevål sykehus ​12.00
​Vestby Storsenter 12.40​
​Sykehuset Østfold, Moss 12.55
Råde, Kiwi ​13.05
​Sykehuset Østfold, Kalnes, holdeplass 1 13.15
Sarpsborg, Quality Hotel 13.20
Rolvsøy, Øsfoldhallene ​13.35
Framkomst, Fredrikstad, ​Damstredet 13.45

Fasilitetar

Bussane på denne ruta har helsepersonell om bord, og følgande fasilitetar:

  • Heis
  • Handikaptoalett
  • Regulerbare sete
  • Kald og varm drikke
  • Trådlaust internett
  • To komfortsete
  • Fire singelsete