Helsebussen Østfold-Oslo

Rutetabellar for Helsebussen, og oversikt over fasilitetane om bord.

Sjå også rutetidene for Helseekspressen, som stoppar ved nokre av dei same stoppestadane på ruta Østfold-Oslo.

Østfold - Oslo

Kvardagar

Avgang, Rolvsøy, Østfoldhallene 07.40
Sarpsborg, Quality hotel ​08.00
​Sykehuset Østfold, Kalnes, holdeplass 1 ​08.10
Råde, Kiwi ​08.20
​Sykehuset Østfold, Moss ​08.30
​Vestby Storsenter ​08.50
Framkomst, Ullevål sykehus 09.35
Framkomst, Rikshospitalet ​09.50
​Framkomst, Radiumhospitalet 10.00

Oslo - Østfold

Kvardagar

Avgang, Radiumhospitalet 11.30
Avgang, Rikshospitalet 11.40
Avgang, Ullevål sykehus ​12.00
​Vestby Storsenter 12.40​
​Sykehuset Østfold, Moss 12.55
Råde, Kiwi ​13.05
​Sykehuset Østfold, Kalnes, holdeplass 1 13.15
Sarpsborg, Quality Hotel 13.20
Framkomst, Rolvsøy, Østfoldhallene 13.35

Fasilitetar

Bussane på denne ruta har helsepersonell om bord, og følgande fasilitetar:

  • Heis
  • Hjartestartar
  • Handikaptoalett
  • Regulerbare sete
  • Kald og varm drikke
  • Trådlaust internett
  • To komfortsete
  • Fire singelsete

Aldersgrensa er 12 år.

Pasientreiser

05515

Contact Pasientreiser with questions about filling out a travel expenses claim form, covering travel expenses or booking your patient trip.


From abroad: 0047 915 05 515

Guidance Helsenorge

23 32 70 00

Monday-Friday from 08:00 to 15:30

Content provided by Patient travel in Norway

Patient travel in Norway. Helsebussen Østfold-Oslo. [Internet]. Oslo: The Norwegian Directorate of Health; updated Thursday, February 10, 2022 [retrieved Saturday, February 24, 2024]. Available from: https://www.helsenorge.no/en/patient-travel/about/helseekspressen/helsebussen-ostfold-oslo/

Last updated Thursday, February 10, 2022