Helsebussen Østfold-Oslo

Rutetabellar for Helsebussen, og oversikt over fasilitetane om bord.

Sjå også rutetidene for Helseekspressen, som stoppar ved nokre av dei same stoppestadane på ruta Østfold-Oslo.

Østfold - Oslo

Kvardagar

Avgang, Rolvsøy, Østfoldhallene 07.40
Sarpsborg, Quality hotel ​08.00
​Sykehuset Østfold, Kalnes, holdeplass 1 ​08.10
Råde, Kiwi ​08.20
​Sykehuset Østfold, Moss ​08.30
​Vestby Storsenter ​08.50
Framkomst, Ullevål sykehus 09.35
Framkomst, Rikshospitalet ​09.50
​Framkomst, Radiumhospitalet 10.00

Oslo - Østfold

Kvardagar

Avgang, Radiumhospitalet 11.30
Avgang, Rikshospitalet 11.40
Avgang, Ullevål sykehus ​12.00
​Vestby Storsenter 12.40​
​Sykehuset Østfold, Moss 12.55
Råde, Kiwi ​13.05
​Sykehuset Østfold, Kalnes, holdeplass 1 13.15
Sarpsborg, Quality Hotel 13.20
Framkomst, Rolvsøy, Østfoldhallene 13.35

Fasilitetar

Bussane på denne ruta har helsepersonell om bord, og følgande fasilitetar:

  • Heis
  • Hjartestartar
  • Handikaptoalett
  • Regulerbare sete
  • Kald og varm drikke
  • Trådlaust internett
  • To komfortsete
  • Fire singelsete

Aldersgrensa er 12 år.

Kontakt Pasientreiser

05515

Kontakt oss ved spørsmål om utfylling av reiseregningsskjema, dekning av reiseutgifter eller bestilling av din pasientreise.

pasientreiser.no

Er du helsepersonell eller transportør? Gå til pasientreiser.no

Loga pasieantamátkkiid birra sámegillii

Innhaldet er levert av Pasientreiser HF

Pasientreiser HF. Helsebussen Østfold-Oslo. [Internett]. Oslo: Helsedirektoratet; oppdatert torsdag 10. februar 2022 [henta laurdag 2. mars 2024]. Tilgjengeleg frå: https://www.helsenorge.no/nn/pasientreiser/om/helseekspressen/helsebussen-ostfold-oslo/

Sist oppdatert torsdag 10. februar 2022